Полтавська Ворскла, виключена зі складу учасників професійних ліг через фінансові обставини, на рік повністю відходить від футболу.

Про це повідомив спортивний директор клубу Володимир Чеснаков.

“У цьому сезоні на 95 відсотків Ворскла ніде не братиме участі — ні у всеукраїнських, ні навіть у обласних змаганнях”, — сказав Чеснаков, залишивши, однак, невелику ймовірність якоїсь спортивної активності.

На початку березня Ворскла призупинила діяльність чоловічої та жіночої команд у зв’язку з фінансовими проблемами. Через кілька днів після цього чоловіча команда відновила тренування і почала готуватися до другої частини сезону в Першій лізі, який все ж дограла. У підсумку вона фінішувала на 14-му місці.