Микола Павлов уже був присутній на одному з тренувань харківської команди та поспілкувався з тренерським штабом.
Після заняття Младен Бартулович поділився враженнями від цієї зустрічі. Про це повідомляє пресслужба ФК Харків.
«З такою людиною, яка має такий досвід, можна розмовляти днями. Я вважаю, що це дуже гарне підсилення для нашого клубу загалом. У нього великий досвід, і він може всім нам допомогти своїми підказками, порадами. Це дуже добре, я вважаю».
До переходу у Харків Павлов займав посаду почесного президента Лівого берега. За свою тренерську кар’єру фахівець працював із низкою українських команд, серед яких Дніпро, Ворскла, Маріуполь та інші.
Харків у минулому сезоні зайняв п’яте місце у чемпіонаті України.
У літнє трансферне вікно клуб підписав двох новачків – Олександра Яцика та Карлоса Парако.
1 липня Харків проведе перший матч на тренувальних зборах.