25 червня одеський “Чорноморець” провів перший спаринг міжсезоння. Суперником “моряків” стали земляки із “Реала Фарми”, які у минулому сезоні виступали у другій лізі.

Контрольний матч

Чорноморець Одеса – Реал Фарма Одеса 4:0

Голи: Хома (19, 28), Йоку (49), Ярмола (61).

У цьому матчі головний тренер “чорно-синіх” Роман Григорчук задіяв кількох футболістів, які поповнили команду цього літа. Серед них був конголезький легіонер Джеррі Йоку, которий став автором одного із голів.

У контрольному поєдинку з “фармацевтами” “Чорноморець” переміг 4:0. Крім Йоку голами у цій зустрічі відзначились також Андрій Хома (він став автором дублю) і Станіслав Ярмола, котрий у сезоні 2025/26 виступав у “Чорноморці-2”.