Вихованець “Динамо” і колишній воротар киян Денис Бойко вважає, що брати Суркіси, незважаючи на проблеми команди, справді хвилюються щодо майбутнього клубу.

“Я – вихованець “Динамо”, і коли команда посідає будь-яке місце, окрім першого, мені боляче дивитись на це. Але треба дивитися не лише на команду, а й на клуб загалом. Якщо скрізь працюватимуть ті, хто кращий, ніж працівники “Шахтаря”, “Полісся” та інших клубів, то все це дасть результат. А гра команди – це фінал роботи всього клубу”.

“І власникам “Динамо” потрібно не лише на склад подивитися, а і на себе. Але я думаю, що для власників 4-те місце – це боляче. Все ж вони вкладають великі гроші під час війни”.

“Для повернення до перемог потрібно переглянути всю систему роботи клубу”, – сказав Бойко в ефірі “Радіо Хартія”.