Український центральний захисник Євген Чеберко розповів про свій перехід із “Коламбус Крю” до “Лос-Анджелеса”.
– Які у вас емоції від трансферу?
– Все добре, тому що це був мій вибір, враження позитивні. І це не просто трансфер – в Америці воно трохи по-іншому працює. Це трейд, тобто обмін. Але обмін саме туди, куди я хотів перейти.
Я звик до “Коламбуса”, провів тут три роки. Мені було комфортно, дуже люблю місто, команду і людей тут, але розумів, що настав час щось змінити й відкрити новий етап у житті.
– У “Коламбусі” пішов тренер, при якому ви не так часто грали. Чому не залишилися, адже прийшов новий тренер?
– Тому що я не грав, як ви сказали. Уже п”ять місяців. Я ще при попередньому тренері думав шукати нову команду, тому що не граю, а хочу грати. Я вважав, що заслуговував на більше, тому почав шукати інші варіанти. Думаю, з новим тренером у мене були б хороші стосунки, він гарна людина, але зараз настав час для змін. І це гарний момент, щоб перейти в “Лос-Анджелес”. Команда цікава, ми будемо боротися за трофеї. Тому прийняв таке рішення.
– Чи встигли вже поспілкуватися з новим тренером? Як він пояснював вашу роль у команді?
– Так, встиг поспілкуватися з ним кілька разів. Але більше було про те, що він бачить мене в команді. Сказав, що я буду важливим гравцем. Якщо доведу свій рівень, думаю, все буде добре, – сказав Чеберко.
28-річний український захисник перейшов до “Лос-Анджелеса” в обмін на один додатковий слот для іноземного гравця у 2026 році для “Коламбус Крю”.
До нової команди Євген приєднається 13 липня – після відкриття трансферного вікна.
За “Коламбус Крю” центрбек грав з 2023 року.