“Олександрія” підписала колишнього півзахисника “Руху” Остапа Притулу, повідомляє ТаТоТаке. Мова йде про повноцінний трансфер.

На 26-річного футболіста також претендувала “Оболонь”.

Раніше Притула залишив “Рух” у статусі вільного агента, за який виступав з 2020 року. У сезоні-2025/26 він провів 32 матчі, забив один гол і віддав дві результативні передачі.

Також, за даними джерела, “Олександрія” підписала ще двох колишніх гравців “Руху” – Юрія Копину та Дениса Слюсаря.