Польський захисник Томаш Кендзьора поділився враженнями від повернення до київського “Динамо”.

Томаш, раді вітати в клубі, вболівальники якого вас поважають і люблять. Які перші враження від зустрічі з новим-старим колективом?

– На мене тут чекав надзвичайно теплий прийом. Із багатьма партнерами ми добре знайомі, з кимось грали разом, тому процес адаптації не викликає жодних складнощів. Приємно знову опинитися в команді, зануритися в позитивну робочу атмосферу. Видно, що всі хлопці в “основі” прагнуть досягти результату, але при цьому зберігають дружні стосунки. Присутні здорова конкуренція та бажання щодня прогресувати.

Наскільки довго ви розмірковували над тим, щоб знову одягти біло-синю футболку? Що стало головним чинником для ухвалення рішення?

– Ця історія не була спонтанною, я зважував усі спортивні, особисті та сімейні аспекти. Утім, роздумував не надто довго. Керівники киян дали зрозуміти, що я потрібен, що на мене розраховують. І в спілкуванні з топ-менеджерами ПАОКа ми дійшли згоди, що я піду як вільний агент. Для мене “Динамо” – особливий клуб, який багато дав у кар’єрі. Й у Польщі, й у Греції я продовжував цікавитися результатами команди, дивився матчі, коли була можливість, стежив за новинами. Й наразі настав момент, коли можу віддячити, взявши участь у становленні колективу.

Які висновки зробили для себе після спілкування з головним тренером?

– Ігор Костюк – справжній професіонал, людина, віддана свій справі, тренер із глибоким знанням і розумінням футболу. Обговорили мої місце й завдання в ігрових схемах. Останні три роки граю в центрі оборони, але в разі потреби завжди готовий допомогти команді на будь-якій позиції.

Домашні матчі єврокубків “Динамо” проводитиме в Польщі. Для вас це додатковий стимул?

– Безперечно! Я добре знайомий із польськими аренами, з атмосферою місцевого футболу. Переконаний, члени моєї родини та багато знайомих відвідуватимуть наші ігри в Любліні, підсилюючи мотивацію.

З якими словами ви сьогодні хочете звернутися до вболівальників “Динамо”?

– Насамперед – щиро дякую прихильникам клубу за підтримку та довіру. Для мене велика честь знову бути частиною цього авторитетного та популярного колективу. Максимально віддаватимуся в кожному тренуванні, в кожному матчі, щоб допомогти “Динамо” досягти нових успіхів і турнірних вершин, – сказав Кендзьора.