Вболівальники київського Динамо у соцмережах активно відреагували на трансфер П’єра Мунгенге.

Французький нападник підписав контракт з клубом на 3 роки.

  • @_vadim17: Як фанат Шахтаря, скажу, що я приємно здивований. Нехай все буде добре, він швидко адаптується і буде приносити користь вашій команді, як у єврокубках, так і у внутрішніх протистояннях.
  • @iv.dem: «Ось це супер підписання. Молодий, результативний, перспективний».
  • @sytnikov_fit: «Значить Пономаренка скоро заберуть або в два форварди. Не можна обидвох на лавці тримати».
  • @sinabon4ik9: «На даному етапі це хороший трансфер на перспективу. Михайлович, давайте ще когось в опорну зону і правого захисника».
  • @samoyliron: «У Пономаренка з’явилася конкуренція. Це хороша ознака прогресу».
  • @nazard_8: «Яку пан Суркіс дав зп, що виграв конкуренцію в Ньюкасла і Баварії? Більше ляма в рік?».
  • @koval.andrii.11: «Аби не наврочити. Хай забиває козак».

Мунгенге раніше виступав у складі ПСЖ U-19. У минулому сезоні француз зіграв 33 поєдинки, в яких забив 21 гол та віддав 12 асистів.

Мунгенге дебютував за основному команду ПСЖ у рамках 32 туру Ліги 1 у матчі проти Лор’яна.

Француз ставав найкращим бомбардиром Юнацької ліги УЄФА. Динамо у першому офіційному матчі сезону зіграє матч кваліфікації до Ліги Європи проти Університаті Клуж.