“Чорноморець” сьогодні, 24 червня, підписав контракт із Сергієм Корнійчуком.

Угода з футболістом розрахована на три роки.

– 21-річний гравець має досвід виступів в УПЛ за “Минай”, житомирське “Полісся” та рівненський “Верес”. У вересні минулого року Сергій Корнійчук дебютував в молодіжній збірній України. І в першій ж грі кваліфікації на Євро-2027 відзначився забитим мʼячем у ворота однолітків з Литви.

Вітаємо Сергія у складі “моряків” та бажаємо успіху, впевненості й яскравих матчів у чорно-синій футболці! – мовиться в заяві ФК “Чорноморець”.