Збірна Хорватії перемогла Панаму (1:0) у дуже важкому матчі.

Після гри з пресою поспілкувався головний тренер хорватів Златко Далич, висловивши своє розчарування.

“Ми справді перебували під великим тиском, і практично кожен м’яч був у володінні суперника, як і багато інших епізодів, що нас справді руйнували. І спочатку нам не вдалося впоратися з цим, саме тому я був трохи розлючений”, – цитує Далича Reuters.

Після поразки від Англії в першому матчі Хорватія підходила до цієї гри, чудово розуміючи, що ще одна поразка позбавить її будь-яких шансів вийти до стадії плейоф розширеного турніру за участю 48 команд.

Попри всю важливість поєдинку, Хорватія, яка дійшла до фіналу чемпіонату світу 2018 року, невдало розпочала матч проти потужної збірної Панами. Лише після перерви в надзвичайно важливому матчі групи L команда змогла продемонструвати свій клас.

“Чесно кажучи, я не очікував, що матч буде настільки складним. Ми не відреагували якнайкраще, і, можливо, це було пов’язано з тиском, адже нам конче потрібно було здобути ці три очки, щоб вийти до наступного етапу”.

Далич зазначив, що перед матчем із Ганою в суботу у Філадельфії його команда повинна покращити свою гру в усіх компонентах, особливо в обороні.

“Чесно кажучи, я не можу сказати, що задоволений нашою грою, особливо першим таймом. Але я забуду про це і тепер зосереджуся на тому, що чекає на нас попереду”, – підсумував наставник.