Екс-гравець київського “Динамо” Олег Саленко оцінив гру Ліонеля Мессі на ЧС-2026.

– Мессі доводить, що він у ще формі і може продовжувати грати на найвищому рівні. За такої гри Аргентина боротиметься за найвищі місця. Але чемпіонат довгий, а Мессі вже не молодий, скажімо так. Нехай забиває. Головне, щоб той рекорд, який у Книзі рекордів Гіннеса (п’ять голів в одному матчі), ніхто не побив. Ось це для мене найцікавіше.

А цей рекорд — нехай. Я думаю, що аргентинці вже вийшли з групи, і наступну гру Мессі взагалі може пропустити, щоб зекономити сили на плейоф. Але це вже їм вирішувати – втомився він чи ні. Мессі капітан команди: може, вийде на півгодинки, походить по полю, як він уміє, і піде у роздягальню. Зараз ми бачимо, що провідні команди вже виходять із груп, і тепер прагнути забивати багато не будуть. А в плейоф команди вже серйозніші, там важче буде таке зробити, особливо коли грають на виліт.