Головний тренер збірної Ірану Амір Галєної прокоментував нічию з Бельгією (0:0) у матчі 2-го туру ЧС.

“Гра вийшла дуже цікавою. Перемогти могла будь-яка команда. Я хочу подякувати всім гравцям, особливо Бейранванда.

Єдине, що мене засмучує – наші заміни не спрацювали. Ми розраховували, що вони додадуть грі руху вперед, але цього не сталося. Нам навіть пощастило, що ми не програли, коли Бельгія залишилася вдесятьох. Ті, хто вийшли на поле, не виправдали наших очікувань”.

“Ми поставили за мету в кожному таймі в перші 15 хвилин стримувати темп суперника. Бельгія – дуже сильна команда з хорошими гравцями. Загалом нам це вдалося, але у нас були два дуже хороші моменти, які взяв Куртуа. Ми також забили гол, який, як і в минулому матчі, був скасований через офсайд. Таремі був поза грою менше ніж на 20 см.

Я дякую всім хлопцям. Ми увійшли до турніру у складних умовах, від початку все було непросто. І сьогодні гра була непростою. Гравці діяли з великим серцем та повною самовіддачею”, – сказав Галеної.

27 червня Іран зустрінеться із Єгиптом.