УПЛ поступово заводиться, і в другому турі чемпіонату УПЛ львівський “Рух” приїхав в гості до столичної “Оболоні”. У першому турі “Оболонь” зіграла напрочуд результативний матч із “Колосом” (2:2), а ось “Рух” у першому турі свій матч із “Поліссям” не грав.
УПЛ, 2-й тур.
Оболонь Київ – Рух Львів 0 : 4.
0 – 1. Притула – 18-пен.
0 – 2. Краснопір – 67.
0 – 3. Квасниця – 88.
0 – 4. Клайвер – 90.
Рух пропускав перший тур, але навіть цей факт не дозволив уникнути кадрових втрат. У лазареті залишались Климчук, Сапуга, Пастух і Плюман. У запасі ж було всього п’ять польових футболістах – включно з Квасницею та Клайвером, яких награвали в основі. Зате у старті на матч з Оболонню вийшов новачок Краснопір, якого встигли запам’ятати по Олімпійській збірній. Ігор мав зустрітись зі своїм колишнім клубом.
Як і очікувалось, перший тайм пройшов за хорошої динаміки. Команди вмикали високий пресинг, дотримувались високої інтенсивності єдиноборств і старались відповідати атакою на атаку. У стартові 10 хвилин реальних моментів не виникало, однак напруга стояла серйозна.
Перша гольова нагода виникла на 13-й хвилині, коли Краснопіра забули у центрі штрафного. Олег замикав подачу з лівого флангу, однак його удар головою виявився вкрай неточним.
А на 16-й хвилині стався скандальний епізод з пенальті. Приймак вибивав м’яч із власного штрафного, але Холод випередив його й встиг підставити свою ногу – саме по ній В’ячеслав і вдарив. Навіть у Європі арбітри трактують подібні епізоди по-різному.
Ігор Пасхал після перегляду відеоповтору вказав на “позначку”, чим страшно обурив асистента Валерія Іващенка.
Матюки не допомогли. Притула з пенальті впевнено переграв Рибку. 0:1!
Оболонь могла відігратись на 31-й хвилині зусиллями Суханова, якому вдалося прийняти м’яч на лівому краю штрафного після подачі з кутового. Сергій хитнув Руніча й бахнув правий нижній, однак сфера пролетіла у сантиметрах від каркасу. Ще за п’ять хвилин Тарануха протиснув Дідика й запоров вихід віч-на-віч, але лайнсмен все одно помітив офсайд.
У компенсований до першого тайму час львів’яни вимагали пенальті за влучання в руку Карасю. Цього разу Ігор Пасхал промовчав – і правильно зробив. Кінцівка була опущеною, а м’яч влучив у неї рикошетом від ноги. У підсумку, команди відправились у роздягальню за мінімальної переваги Руха.
Перша половина другого тайму виявилась спокійнішим. Динаміка дещо впала, а моментів взагалі не виникало. Віталій Пономарьов спробував освіжити атаку новим вінгером, випустивши Квасницю замість Руніча. Валерій Іващенко парирував виходом Лук’янчука й Блізніченка (на банку присіли Приймак і Груша). Так минула 61 хвилина.
А на 67-й відзначився футболіст Оболоні. Колишній футболіст Оболоні. Львів’яни подвоїли свою перевагу зусиллями двох олімпійців. Сич прорвався правим флангом і виконав простріл, а Краснопір поставив корпус, розвернувся навколо Карася та пробив з центру штрафного – 0:2!
Ігор забив дебютний гол у дебютному матчі за Рух, а ще за вісім хвилин зазнав пошкодження. Нападник невдало приземлився після єдиноборства та схопився за коліно – його довелося замінити на Клайвера. На щастя, Краснопір покинув поле на своїх ногах, але при цьому помітно шкутильгав.
Оболонь так нічим цікавим і не відповіла. Ба більше – команда сама ж себе добила на 87-й хвилині. Дубко на влансій третині допустив обрізку, викотивши пас в ноги свіжому Карабіну. Ярослав одразу ж протягнув м’яч та віддав пас на правий край штрафного. Квасниця з правої пробив у дальній нижній. 0:3!
Заміни Віталія Пономарьова спрацювали і на 90-й хвилині, коли кияни допустили чергову обрізку – тепер на чужій третині. Карабін запустив розрізний пас на хід Клайверу (не дуже вдалий), а бразилець поставив корпус Мединському й високчив віч-на-віч. 0:4. Саме з цим рахунком матч і добіг кінця.