Шлях Нової Зеландії на чемпіонаті світу завершився розгромною поразкою від Бельгії (1:5) у третьому турі групового етапу.
Проте тренер Даррен Бейзлі заявив, що пишається тим, як його гравці виступили, попри те що команда фінішувала останньою в групі G.
Нова Зеландія вела в рахунку в матчі проти Ірану, але дозволила супернику зрівняти – нічия 2:2. Також вони відкрили рахунок у грі проти Єгипту, однак поступилися 1:3.
Бейзлі зазначив, що досвід чемпіонату світу стане дуже цінним для його команди.
«Я думаю, коли ви бачили жеребкування і ми знали, що граємо з ними (Бельгією) останніми, ви, ймовірно, очікували, що вони вже матимуть шість очок, і це могло зіграти нам на руку… нам потрібно було набрати очки в перших двох іграх, і ми дали собі шанс це зробити, але ми його не використали», – сказав тренер.
«Ми намагалися повернутися в гру, ми не збиралися просто завершити цей чемпіонат світу, захищаючи 0:2. Ми хотіли забивати, намагалися повернутися в матч, але, на жаль, нас кілька разів покарали», – додав він.
Нова Зеландія змогла скоротити відставання завдяки голу Елайджі Джаста, який став для нього третім на турнірі, але Бельгія наприкінці матчу забила ще двічі та довела рахунок до розгромного.
«Більшість цих хлопців повернуться сюди через чотири роки, і вони стануть сильнішими завдяки цьому досвіду. Вони мають стати сильнішими, якщо ми хочемо дістатися до того рівня, про який усі мріємо – виходу в плей-оф.
Вони точно зроблять висновки. Це дуже хороша група гравців, у них справді велике майбутнє – і на клубному рівні, і разом у збірній. Вони стануть кращими, тому що це боляче, і це має боліти, адже це чемпіонат світу, і тепер ми їдемо додому», – підсувував Бейзлі.
Збірна Нової Зеландії втретє зіграла на чемпіонаті світу й не зуміла вперше в історії вийти до плейоф.