Збірна Чехії невдало виступила на ЧС-2026, не зумівши вийти з групи з Мексикою, ПАР та Південною Кореєю – команда набрала лише один пункт.

Наставник Мірослав Коубек відзначив складності на турнірі і заявив, що працюватиме далі.

«Були дуже складні перельоти, включаючи Мексику, що втомило гравців. На багатьох вплинула висота в Мехіко і нестача кисню. Там важко грати. Крім того, багато футболістів були втомлені ще до ЧС після важкого сезону».

«Моє майбутнє? У мене є контракт, і здаватися я не збираюся. Я маю намір продовжувати роботу», – сказав Коубек.

Восени Чехія зіграє у групі Ліги націй проти Хорватії, Англії та Іспанії.