У п’ятницю, 12 квітня, відбулися  матчі Першої ліги України з футболу.

Зокрема у “Чемпіонській” групі львівські карпати мінімально здолали Лівий берег.

Лівий берег — Карпати Львів 0:1 (0:0)

Гол: 0:1 – 56 Підлепенець.

Зустрічалися третя та перша команди чемпіонської групи. Безумовно, це був найбільш очікуваний матч у турі. “Карпати” після домашньої перемоги над “Маріуполем” продовжували впевнено лідирувати. Кияни навесні очок ще не втрачали і у випадку перемоги мошли піднятися вже на друге місце.

На початку зустріч ніхто не хотів ризикувати, адже розуміли ціну помилки. Була рівна боротьба гідних суперників. В середині першого тайму небезпечно зі штрафного пробивав Саків, але м’яч пролетів повз дальню дев’ятку. Більше намагалися грати з позиції сили гості, але кияни досить якісно оборонялися. Підопічним Первака не вдавалося якісно виходити із захисту в атаку. У перехідній фазі відчувалися суттєві проблеми. Перший тайм завершився без голів. Чи очікували ми більшого? Можливо, але ціна помилки була надвисокою і відповідальність за результат змушувала суперників грати обережно.

На початку другої половини зустрічі характер гри не змінився. Львів’яни були більш активними, але довести свої атаки до логічного завершення не могли. На 56-й хвилині забити допомогла індивідуальна майстерність Підлепенця. Євген з меж штрафної пробив у верхній кут – 0:1. Шикарний та надважливий гол.

Пропущений гол змусив господарів грати більш активно, але сьогодні з конструктивом у них були суттєві проблеми. На 69-й хвилині змушений був залишити поле Андрій Якимів, а для киян це суттєві втрата. Підопічні Мирона Маркевича прагнули власним контролем м’яча заспокоїти гру і ї це вдавалося.

На 74-й хвилині шикарну можливість зняти всі питання про переможця мав Костенко, але він з декілької метрів пробив у поперечину. На 80-й хвилині нарешті довелося вступати у гру Кожухарю, коли він парирував удар Сідннея. У підсумку, матч завершився мінімальною перемогою “Карпат”.