Капітан «Шахтаря» Тарас Степаненко поділився очікуваннями від матчу 24-го туру УПЛ проти «Ворскли».

– Ми відпрацьовуємо завжди інтенсивну гру: пресинг, контрпресинг, тому усі вправи побудовані на цьому. Були вправи, які будуть актуальні у наступній грі, але про це ми казати не будемо.

– Що ти можеш сказати про «Ворсклу»? Як має діяти «Шахтар» проти цього опонента?

– Я думаю, що «Ворскла» зараз у гарному настрої – вони вийшли у фінал Кубка. Є гарні результати, у них доволі досвідчена команда. Хлопці давно грають одне з одним. Такий бойовий колектив. Ми знаємо як грає «Ворскла». Нам все покажуть та розкажуть, на тренуваннях ми усе відпрацюємо. Але головне, щоб ми грали у той футбол, в який прагне грати «Шахтар», виконували те, що нам пропонує тренерський штаб, щоб усі були сконцентровані та максимально готові.

– Що відчуваєте, коли ці трофеї (чемпіонат, Кубок) вже по суті так близько? Чи є хвилювання, мандраж або навпаки – шалена спортивна агресія?

– Я не можу казати за всіх, але я думаю, що усі максимально сконцентровані, працюють. У нас вже команда, яка вміє вигравати турніри. Вже ми пройшли разом деякий час. До нас долучилися молоді хлопці, іноземці, але вони потрохи розуміють філософію «Шахтаря» і що для того, аби виграти турніри – треба бути максимально готовими у всіх складових. Жага до перемоги та велика праця, – сказав Степаненко.

Матч відбудеться у неділю, 14 квітня. Старт о 13.00.