Форвард Зорі Ігор Горбач став одним з героїв виїзного матчу проти Дніпра-1 (2:2). Саме він зрівняв рахунок на 62-й хвилині, допомігши команди ліквідувати відставання у два м’ячі.

“Після першого тайму трошки якось погано увійшли у гру. Пропустили два м’ячі з кутового. Хоча передумов ніяких не було, Кутові… Десь недопрацювали. Але змогли перевернути гру. Зоря завжди славилася характером. Мужики!

Нарешті забив дебютний гол в УПЛ, дуже цього хотів, були нагоди, не міг реалізувати. Зараз вийшло, дуже радий.

У нас є дуже кваліфіковані гравці. Це конкуренція, яка дає прогрес. Виростає в голи”, – розповів форвард Зорі.

Горбач забив свій дебютний гол в УПЛ, вийшовши на заміну. На 46 хвилині він замінив Вікентія Волошина.