22-й тур відкривав матч сусідів по турнірній таблиці: дев’яте місце проти десятого, а між ними – вісім очок. Якщо Рух-2 пропускав минулий ігровий день через непарну кількість учасників, то Локомотив провів непростий матч із ФК Кудрівка (0:0 на власному полі).

Друга ліга, 22-й тур.

Рух-2 Львів – Локомотив Київ 2 : 2.

1 – 0. Теслюк – 6.

1 – 1. Кратов – 27.

2 – 1. Музичук – 52.

2 – 2. Мордас – 90.

У стартовому матчі двадцять другого туру Другої ліги “Рух-2” у Винниках приймав “Локомотив”. Обидві команди в 2024 року ще не перемагали. Як виявилося, перервати цю серію їм не вдалося.

Вже у дебюті протистояння Теслюк потужним ударом у верхній кут відкрив рахунок – 1:0. Проте, у середині першої половини зустрічі захисники не встежили за Кратовим і він з декілької метрів переправив м’яч у сітку – 1:1. Відразу після перерви Музичук після шикарної передачі Непейпієва забив у порожні ворота – 2:1. Втримати перемогу господарі не змогли. Богдан Мордас своїм результативним ударом приніс киянам надважливу нічию – 2:2.