Захисник «Ворскли» Ігор Пердута прокоментував перемогу над «Поліссям» у півфіналі Кубка України.

– «Полісся» чимось здивувало?

– Ні, наш тренерський штаб володів інформацією про суперника й ми добре підготувалися. Зокрема, з лідером атак господарів Пилипом Будківським грали персонально тільки при розіграші стандартних положень. Загалом, якщо врахувати, що господарі лише епізодично загрожували нашим володінням, то в обороні зіграли надійно. Ми ж своїм шансом біля чужих воріт скористалися.

– На перемогу награли?

– Думаю, що так. Переважали господарів у командних діях, частіше створювали небезпечні моменти. Коли ж «Полісся» здобуло право під завісу матчу на пробиття пенальті, то на висоті був наш воротар Павло Ісенко. Вважаю, що саме він був героєм поєдинку.

– Що говорив після фінального свистка керманич Сергій Долганський?

– Подякував за гру, сказав, що добре виконали свою роботу, але уточнив, що спочивати на лаврах ніколи, бо вже наступного понеділка черговий календарний матч з «Кривбасом».

– Футболісти «Ворскли» володіють інформацією, що тільки завоювання Кубка України дає право восени виступати на міжнародній арені?

– Так, ось чому нам нічого не залишається, як в травні перемагати у вирішальному матчі «Шахтар». Нас не лякає, що саме «гірників» вважають фаворитами. У кубкових змагань – свої закони. Пригадується, в 2009 році також багато експертів віддавали перевагу в фіналі «Шахтарю», але сильнішою виявилася тоді «Ворскла».

До того ж, є надія, що вже невдовзі повернуться в стрій наші провідні гравці Володимир Чеснаков та Олександр Скляр, – сказав Пердута.