Київське Динамо здобуло розгромну перемогу над Зорею (3:0) у рамках перенесеного матчу шостого туру чемпіонату України.

Українська Прем’єр-ліга. Матч 6-го тура

«Зоря» – «Динамо» – 0:3

Андрієвський, 7, Кабаєв, 22, Бражко, 67

Джордан, 34, Бутко, 90+2 – Діалло, 80, Пономаренко, 80

«Зоря»: Сапутін – Батагов, Джордан, Бутко, Вантух, Башич, Мічин, Чурко (Мішньов, 46), Антюх, Бугай, Герреро (Хахльов, 77).

«Динамо»: Бущан – Вівчаренко, Попов, Дячук, Тимчик, Бражко (Беніто, 76), Андрієвський, Шапаренко (Діалло, 76), Кабаєв, Волошин (Ярмоленко, 60), Ванат (Пономаренко, 76).

Арбітр: Олександр Омельченко (Слов’янськ)

Стадіон: «Динамо» імені Валерія Лобановського (Київ)

Вже на початку зустрічі Олександр Андрієвський засмутив суперників після передачі Миколи Шапаренка 0:1.

На 22-й хвилині півзахисник знову асистував, однак вже на Владислава Кабаєва, який неймовірним ударом з-за меж штрафного майданчика поцілив у «дев’ятку».

У другому таймі кияни «добили» Зору голом Володимира Бражка, який замкнув скидання Андрія Ярмоленка на дальню стійку — 3:0.

Завдяки перемозі над луганським клубом Динамо вийшло на третє місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи в активі 44 очки.