Виконувач обов’язків головного тренера «Полісся» Сергій Шищенко поділився очікуваннями від півфінального матчу Кубка України проти «Ворскли», який пройде 4 квітня.

«Ворскла» – потужна команда, дуже якісні гравці. Буде нелегко, це буде бійня, реальна бійня двох команд, які прагнуть попасти у фінал і потім уже виграти кубок. Буде дуже непроста гра для обох команд, тому налаштовуємося на бойовий матч.

Нам потрібно виправляти свої помилки і рухатися далі. Тренуватися максимально, тактичні схеми, атакувальні дії, дії в обороні. Усе те, що ми плануємо в тренувальному процесі, потрібно використовувати і в грі. Ми хочемо перемагати, тому тиск, який є – я не відчуваю його. Футболісти, може, і відчувають, але нам потрібна перемога, історична перемога. І я думаю, тиск трохи спаде.

Я думаю, тут все в комплексі, нічого у нас не зламалося, у нас є цілі – ми рухаємося до них, такий період у клубу. В будь-якому клубі може бути така ситуація, такий непростий час, але нам потрібно з цим справитися і все. І будувати далі те, що планує президент — побудувати команду, клуб і розвиватися.

Я думаю, що ми йдемо в правильному напрямку, але всі чекають перемоги від нас, чекають футболу, атакувального футболу, який хочуть бачити вболівальники, голів більше. Ми над цим працюємо. Думаю, ми справимося всі разом, тому що «Полісся» — це сім’я, це зграя. Все в нас буде добре, будуть перемоги і вболівальники будуть щасливі.

Всі здорові, всі в обоймі, тому я дуже радий, що у нас може бути на цю гру вже оптимальний склад, який ми планували на ті ігри, які були. Я дуже задоволений, що у нас всі в обоймі і будуть готуватися до гри з Полтавою», – сказав Шищенко.