Генк із Соболем здолав Сен-Жилуаз і входить до топ-3 Бельгії

1 квітня відбулися два матчі 1-го туру чемпіонського етапу в Бельгії.

Топ-шістка регулярного турніру вийшла у другий раунд, де очки були поділені навпіл.

У 1-му турі Брюгге втратив важливі очки у дербі із командою Серкль Брюгге (1:1).

Генк удома обіграв Сен-Жилуаз із рахунком 1:0. Єдиний гол забив Толу Арокодаре на 27-й хвилині. Український захисник Едуард Соболь вийшов на заміну в господарів поля на 64-й хвилині.

Лідирують у чемпіонаті Бельгії Андерлехт та Сен-Жилуаз (по 35), третє місце ділять Генк та Брюгге (по 27), далі йдуть Антверпен (26) та Серкль Брюгге (25).

Віктор Вацко назвав гравця на місце зірки Динамо

Журналіст і коментатор Віктор Вацко розповів про подальшу долю півзахисників Динамо Олександра Яцика та Миколи…

29-й тур Чемпіонату U-19 мовою чисел та фактів

Головні цифри та факти 29-го туру чемпіонату U-19 Читати далі

2 години ago

УАФ: На поліграфі перевірили понад 30 арбітрів

Генсек УАФ Ігор Грищенко заявив, що до деяких арбітрів/спостерігачів виникли питання після проходження детектора брехні.Читати…

Джерело: Коштовний легіонер Динамо може повернутися у команду Шовковського

Київський клуб намагається вмовити Вітінью знову виступати у складі "біло-синіх".Читати далі