Півзахисник Кривбасу Джихад Бізімана – про виїзну перемогу у 22-му турі УПЛ над Вересом.

Нагадаємо, що гості здобули перемогу з рахунком 2-0 завдяки голам у другому таймі, який Верес провів удесятьох після вилучення Мрвальевича.

“Дійсно, гра була важкою. Особливо в першому таймі. Але, як я казав у останньому інтервʼю, ми очікували саме на такий поєдинок. Тому що саме зараз усі останні вісім матчів чемпіонату будуть такі. Але я щасливий за хлопців, адже ми боролися до останнього. І як результат, не дивлячись на те, що це була справді непроста гра, ми все одно були найкращою командою на полі.

Я вважаю, що в першому таймі ми діяли надто квапливо. Бачили, як суперник відступав, вони били мʼяч вперед. Вони ставились до нас з повагою, адже розуміли, що грають проти «Кривбасу», одного з лідерів чемпіонату. Але ми не використовували цю перевагу, продовжували занадто квапитись з рішеннями і помилялись. Але у другому таймі вже у більшості нам було легше, було більше вільного простору для атак. Ми втілили свою перевагу у два голи та заслужено перемогли”, – сказав гравець.