Україна вчетверте поспіль зіграє на Євро

Збірна України перемогла команду Ісландії у фінальному матчі плей-офф відбірного турніру Євро-2024 та офіційно стала учасником майбутнього чемпіонату Європи.

Підопічні Реброва пропустили першими в сьогоднішньому поєдинку, але змогли перевернути гру після перерви двома точними ударами з-за меж штрафного майданчика, авторами яких стали Віктор Циганков та Михайло Мудрік – 2:1.

Таким чином, цього літа збірна України зіграє на Євро-2024 в одній групі з командами Бельгії, Словаччини та Румунії. Зазначимо, що синьо-жовті вчетверте поспіль стали учасниками континентальної першості – у 2012 році Україна була однією з господарок турніру, а у 2016-му та 2020-му пройшла кваліфікацію.

Додамо, що на трьох попередніх чемпіонатах Європи збірна України лише раз змогла вийти з групи, дійшовши до чвертьфіналу Євро-2020.

Сапотюк Юрій

Тренер української команди вихопив червону та показав її арбітру

19 травня відбувся матч 9-го туру Першої ліги України у Групі вибування між командами «Металург»…

9 хв. ago

Стали відомі оцінки українців за останній тур АПЛ

В АПЛ відбувся останній, 38-й тур. У кількох матчах брали участь представники України.Читати далі

15 хв. ago

Сергій Чоботенко: Це була дуже важка гра, вже майже кінець сезону, ми віддали майже всі сили

Захисник "Полісся" Сергій Чоботенко розповів про нічию проти "Полісся" (3:3).Читати далі

22 хв. ago

Владлен Юрченко: Ми вірили, що навіть нічия дозволить боротися у останньому турі

Півзахисник "Металіста 1925" Владлен Юрченко розповів про важливість нічиєї проти "Полісся" (3:3).Читати далі