Збірна України перемогла команду Ісландії у фінальному матчі плей-офф відбірного турніру Євро-2024 та офіційно стала учасником майбутнього чемпіонату Європи.

Підопічні Реброва пропустили першими в сьогоднішньому поєдинку, але змогли перевернути гру після перерви двома точними ударами з-за меж штрафного майданчика, авторами яких стали Віктор Циганков та Михайло Мудрік – 2:1.

Таким чином, цього літа збірна України зіграє на Євро-2024 в одній групі з командами Бельгії, Словаччини та Румунії. Зазначимо, що синьо-жовті вчетверте поспіль стали учасниками континентальної першості – у 2012 році Україна була однією з господарок турніру, а у 2016-му та 2020-му пройшла кваліфікацію.

Додамо, що на трьох попередніх чемпіонатах Європи збірна України лише раз змогла вийти з групи, дійшовши до чвертьфіналу Євро-2020.