Юнацька команда народного клубу Верес втрачає заслужену перемогу в Одесі, пропустивши у ендшпілі матчу проти місцевого Чорноморця.

Чорноморець U19 – Верес U19 – 1:1 (0:0)

чемпіонат Української Прем’єр-ліги U19, 21 тур

16 березня 2024 року, Одеса, СОК Люстдорф

Арбітр: Ростислав Підпалий (Київська обл.). Асистенти: Євген Слюсар (Житомир), Олександр Буток (Суми). Четвертий арбітр: Артем Артеменко (Миколаїв). Спостерігач арбітражу: Геннадій Коваленко (Одеса).

Чорноморець U19: Пірожок – Марков (Каптенко, 78), Граждан, Гопкало (Пилипенко, 86), Вєнік, Божек (Дебелко, 55), Мельник, Драч, Пшеничнюк (Ратушняк, 86), Кузик, Ситников. Запасні: Іванніков, Євдокименко, Щекотилін, Чеботенко, Макзенко, Бакаляров.

Старший тренер: Анатолій Діденко.

Верес U19: Кулик – Протасевич, Савчук, Козубенко, Зелінський (Бокій, 46), Баран, Шух, Лепський, Ковалюк (Петров, 73), Годя (Фундук, 61, Шворак, 81), Дзень (Дубовик, 81). Запасні: Стефанюк, Ільчук, Вороб’як.

Старший тренер: Станіслав Упілков.

Голи: Граждан (80) – Дзень (55).

Попередження: Марков (56) – Зелінський (22), Годя (31), Шух (45), Козубенко (79), Протасевич (90+3).

Вилучення: Козубенко (90+5).

На матч проти Чорноморця рівняни виходили сьогодні не у найкращому настрої. Вчора команда на собі відчула усі жахи російських ракетних ударів по Одесі. Втім, усе це довелося пережити і одеситам. Зрештою, в умовах постійної збройної агресії і обстрілів з боку північних сусідів, яких і людьми назвати важко, продовжує жити уся Україна.

Щодо самої гри – точно вплинув на якість футболу стан поля. Воно було надзвичайно вологим та в’язким, тож створювати суперникам було непросто.

Тим не менше, рівняни зуміли нав’язати одеситам свою гру. До перерви розіграли декілька небезпечних стандартів. А у другому таймі – закономірно вийшли вперед. Михайло Протасевич виграв другий поверх у центрі поля, Микита Дзень підібрав м’яч і метрів з двадцяти п’яти неймовірно точний ударом увігнав м’яча у дев’яточку!

Втім, розвинути перевагу гості не зуміли. А наприкінці мату – пропустили. Олександр Пшеничнюк виконав штрафний удар. Михало Кулик не зміг зафіксувати слизький м’яч і Дмитро Граждан успішно зіграв на добиванні – 1:1.