Сьогодні матчем зі Словаччиною юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження) завершила боротьбу в еліт-раунді відбору Євро-2024 серед гравців до 17-ти років.

Відбір Євро-2024 (U-17), 3-й тур.

Україна – Словаччина 3 : 0.

1 – 0. Степанов – 41.

2 – 0. Редушко – 45+1.

3 – 0. Степанов – 68.

У вівторок, 12 березня, збірна України до 17 років зіграла проти одноліток зі Словаччини у матчі третього туру еліт-раунду кваліфікації до чемпіонату Європи-2024.

Поєдинок, який був перерваний на кілька годин через погані погодні умови, закінчився перемогою підопічних Юрія Мороза із рахунком 3:0.

Ще у першому таймі українська команда забила двічі завдяки зусиллям Артема Степанова та Богдана Редушка.

А вже у другій половині гри наша команда довела справу до розгрому, коли третій м’яч у сітку воріт словаків увігнав Степанов, оформивший дубль.

Цей матч був вирішальним у боротьбі за вихід на юнацьке Євро-2024, тому що перед ним в обох команд було по шість очок. Завдяки такому впевненому та позитивному результату збірна України напряму вийшла на чемпіонат Європи.