11 березня відбувся матч 28-го туру АПЛ між командами «Челсі» та «Ньюкасл». Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь лондонського клубу.

Перший тайм завершився внічию 1:1 – голами відзначилися Ніколас Джексон та Александер Ісак. На 57-й хвилині Коул Палмер знову вивів «аристократів» вперед.

За рахунку 2:1 на користь «аристократів» на 71-й хвилині на поле замість Рахіма Стерлінга вийшов Мудрик. І вже на 76-й хвилині Михайло записав до свого активу фантастичний гол.

Джексон протягнув м’яч зі своєї половини поля та відпасував його в центр, де був Галлахер. І тут прибіг українець, який перехопив м’яч та ефектно пошив у дурні всю оборону Ньюкасла, а на десерт ще обвів голкіпера Дубравку та вразив ворота гостей. Так рахунок став 3:1 на користь Челсі. В чомусь цей забитий м’яч трохи нагадав шедевр від Дієго Армандо Марадони у ворота англійців на мундіалі-1986.

«Сороки» під завісу зустрічі забили ще один м’яч – гол у активі Джейкоба Мерфі. Більше голів не було, а тому Челсі виграв зустріч з рахунком 3:2.