Нападник Назарій Русин не потрапив до стартового складу “Сандерленда” на матч із “Саутгемптоном”. Футболіст почав матч із лави запасних.

4 – 2. Ротвелл – 80.

В першому таймі на полі була лише одна команда. Господарі зуміли забити двічі ще до перерви. Спочатку Армстронг реалізував свій момент на початку гри, а потім знову він же реалізував пенальті, яке заробили «святі».

На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь Саутгемптона.

На 57-й хвилині матчу на поле вийшов нападник «чорних котів» Назарій Русин. Як не дивно, ефект виходу українського форварда дав свій результат. буквально через п’ять хвилин Сандерленд відіграв один м’яч. Потім команда Русина зрівняла рахунок. Відзначився Джоуб Беллінгем, який має брата Джуда Беллінгема, що виступає в мадридському Реалі.

Проте не довго раділи гості, адже Саутгемптон знову повів у рахунку – Ротвелл впевнено завершив атаку. А згодом добив надії Сандерленда знову Ротвелл, який зробив рахунок 4:2.