9 березня юнацька збірна України U-17 провела проти однолітків зі Швейцарії матч 2-го туру еліт-раунду відбору до Євро-2024 U-17.

Еліт-раунд відбору до Євро-2024 U-17, 2-й тур.

Швейцарія U-17 – Україна U-17 0 : 3.

0 – 1. Богданов – 18.

0 – 2. Степанов – 24-пен.

0 – 3. Бондар – 63.

Після перемоги над Грецією (0:2) у першому турі підопічні Юрія Мороза підійшли до протистояння з однолітками зі Швейцарії у хорошому гуморі. Вже в середині тайму “синьо-жовті” вели з перевагою у два голи – відзначились два наших представники чемпіонату Німеччини. Форвард дрезденського Динамо Дмитро Богданов забив з гри (оформивши вже другий м’яч у відборі), а нападник Байєра Артем Степанов реалізував пенальті.

По перерві представник Руха Назар Бондар зробив рахунок непристойним, записавши до свого доробку гол + пас. Українці на класі довели гру до логічного завершення і, набравши 6 очок, продовжують очолювати групу.

Свій останній поєдинок у відборі “синьо-жовті” проведуть 12 березня матчем зі Словаччиною.