У середу, шостого березня, Тобол на своєму полі зіграв проти Єлімая у матчі другого туру казахстанської Прем’єр-ліги. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 4:2.

Чемпіонат Казахстану. Другий тур.

Тобол – Єлімай – 4:2

Голи: Іванович (25′), Шахов (29′), Купер (72′), Тапалов (90+1′) – Тамбе (1′), Шина (пенальті – 52′)

• Шина (Єлімай) – повний матч.

Поєдинок вийшов насиченим на події та голи, причому із самого початку, коли вже на першій хвилині Робер Тамбе вивів гостей вперед, на що господарі відповили двома голами вже у першому таймі.

Спочатку забив Ігор Іванович, а потім й ексгравець збірної України Євген Шахов.

У другому таймі колишній нападник Львова Шина зрівняв рахунок з пенальті, однак доволі швидко після цього його партнер по команді Іван Шараванья отримав червону картку.

У більшості Тобол спокійно довів справу до перемогу зусиллями Годберга Купера та Єркіна Тапалова.

Після цього матчу Тобол посідає перше місце, маючи шість балів. Єлімай в свою чергу йде восьмим, набравши один пункт.

Шахов в Україні виступав за Дніпро, київський Арсенал та Зорю, а за збірну має сім поєдинків та один забитий м’яч.

Папе Ндіає грав в УПЛ у складі Ворскли протягом 2020-2021 рр., в той час як Золотов з 2020-го виступав за Колос, перейшовши у Єлімай взимку цього року.

Корзун має досвід гри за київське Динамо, де перебував з 2015-го по 2018 рр.

Шина переїхав до України ще у 2017 році до Карпат, після чого з 2019-го по 2022-й виступав за Львів.