У 19 турі команда Віктора Бицюри приймала однолітків із луганської «Зорі» на домашньому стадіоні і впевнено перемогла з рахунком – 3:1.

Субота, 02.03.2024, стадіон «Ніка+» (поле зі штучним покриттям), матч 19 туру чемпіонату юнацьких команд «Олександрія» — «Зоря».

YOUTH: «Олександрія» — «Зоря» 3:1 (1:1)

Гості відкрили рахунок першими: на 19 хвилині відзначився Писаренко.

Зовсім трішки часу знадобилося «містянам», щоб відновити рівновагу. Це сталося на 28 хвилині, коли вони створили справжній натиск біля воріт гостей. Ярослав Базаєв з вигідної позиції поцілив у ворота і, не без допомоги рикошету від корпусу захисника «Зорі», забив дуже необхідний гол. Він же став автором другого голу на 65 хвилині. Після розіграшу кутового Ярослав першим опинився на м’ячі і головою переправив м’яч у ближній кут воріт — 2:1. Цей гол став рекордним для Базаєва (19 голів), перевершивши попереднє досягнення Петра Луціва (18 голів).

Крапку в протистоянні поставив Михайло Міщенко. Щойно вийшовши на заміну він допоміг команді здобути переконливу перемогу, забивши головою після розіграшу кутового.