Головний тренер Карпат Мирон Маркевич оцінив гру своєї команди у сьогоднішньому контрольному матчі з Нивою.

Нагадаємо, що цей спаринг закінчився перемогою львів’ян із рахунком 2:1. Голами у складі команди Маркевича відзначилися Артур Рябов та Юрій Тлумак.

“У першому таймі Нива проявила характер, відзначилася забитим м’ячем, – сказав тренер. – Ми зробили багато помилок, тож маємо тему для розмов, але це збори. Зазвичай, коли все дуже добре на тренувальних зборах, то у сезоні погано. У другому таймі зіграли вдало. Молоді гравці добре себе проявили, особливо Олександр Фетько.

У нас вчора були серйозні навантаження і сьогодні хлопці вийшли на гру, напевно, з думкою, що вже виграли. Добре, що Нива поставила нас на місце. У другій половині зустрічі футболісти вийшли з хорошою мотивацією. У футболі так трапляється – якщо трошки розслабишся, то дістанеш по шапці”.

Додамо, що наступний спаринг львів’яни проведуть 5 березня проти Скали-1911.