У середу, 28 лютого, Хебар вдома переміг Пірін (2:1) в матчі 1/4 Кубку Болгарії, забивши вирішальний гол на 90+4-й хвилині гри.

Цей поєдинок став примітний також тим, що в ньому взяли участь троє українських футболістів:

Пірін: воротар Максим Ковальов – провів на полі весь матч;
Пірін: півзахисник Данило Полонський – відіграв 59 хвилин, отримав жовту картку;
Хебар: нападник Олексій Збунь – вийшов на поле на 78-й хвилині, забив гол (скасований системою VAR), оформив переможний асист.

Після матчу головний тренер Піріна Олександр Бабич прокоментував виліт своєї команди з турніру.

«Я вітаю Хебар з виходом до наступної стадії турніру. Ми зробили багато помилок наприкінці матчу та повинні були бути набагато більш сконцентрованими у вирішальний момент».

Також Бабич відзначив емоційну напругу матчів та нереалізацію підопічними гольових моментів.

«У першому таймі у нас було кілька чудових гольових моментів. Потім ми повинні були скористатися ними, тому що нам потрібно було реалізовувати та набути більшої впевненості.

Це була дуже емоційна і важка гра, і не випадково було так багато жовтих карток (загалом вісім – прим. УФ)», – наводить слова Бабича Телеграф з посиланням на БТА.

Команда українця займає 14 місце в турнірній таблиці, йдучи у зоні вильоту. Пірін та рятівне 10 місце розділяють шість очок.
Хебар в свою чергу посідає 12 сходинку, випереджаючи Пірін на чотири бали.
Бабич в Україні був головним тренером у Чорноморці (2014-2017), Маріуполі (2017-2020) та Кривбасі (2021-2022).