Визначився склад збірної України на поєдинки еліт-раунду кваліфікації Євро-2024 серед юнаків до 17-ти років (футболісти не старші 2007 року народження).

Нагадаємо, українці під керівництвом Володимира Єзерського посіли третє місце у своїй групі кваліфікаційного раунду та пройшли далі за конкурсом серед третіх команд. За підсумками жеребкування еліт-раунду “синьо-жовті” потрапили до групи 4, де зіграють зі збірними Греції, Швейцарії та Словаччини. Господарем міні-турніру буде Греція, поєдинки квартету проходитимуть 6-12 березня в місті Патри на стадіонах Pampeloponnisiako та Kostas Davourlis Stadium.

Новим тренером юнацької збірної України U-17 нещодавно було призначено Юрія Мороза, який назвав склад команди на матчі еліт-раунду.

Склад юнацької збірної України U-17

Воротарі: Олександр Харечко (“Рух” Львів), Назар Макаренко (“Дніпро-1” Дніпро), Ілля Волошин (“Реал”, Іспанія).

Захисники: Кирило Дігтярь (“Металіст” Харків), Олексій Рибак, Дем’ян Третяк (обидва — “Динамо” Київ), Євгеній Рябоконь (“Словацко”, Чехія), Микита Шелекета, Єгор Данковський (обидва — “Шахтар” Донецьк), Дмитро Стрільчук (“Баварія”, Німеччина).

Півзахисники: Назар Бондар (“Рух” Львів), Олександр Драган (“Аталанта”, Італія), Євгеній Гармаш (“Шахтар” Донецьк), Богдан Оличенко (“Баварія”, Німеччина), Володимир Озимай, Павло Люсін, Богдан Редушко (усі — “Динамо” Київ), Алі Халілов (“Дніпро-1” Дніпро).

Нападники: Дмитро Богданов (“Динамо” Д, Німеччина), Іван Денисов (“Рух” Львів), Артем Степанов (“Баєр”, Німеччина).

Календар еліт-раунду відбору Євро-2024 (U-17) у групі 4

06.03.2024

Словаччина — Швейцарія (14:00)

Греція — Україна (15:00)

09.03.2024

Швейцарія — Україна (14:00)

Греція — Словаччина (15:00)

12.03.2024

Швейцарія — Греція (15:00)

Україна — Словаччина (15:00)

Час початку матчів — київський.

Жеребкування еліт-раунду поділило 32 команди на вісім груп, поєдинки яких пройдуть у березні. На кону — 15 путівок до фінальної стадії, яка проходитиме з 20 травня до 5 червня 2024 року на Кіпрі. У фінальну стадію за підсумками березневих матчів вийдуть вісім переможців груп еліт-раунду відбору та сім володарів других місць із найкращими результатами. До них приєднається країна-господар.