У матчі 18-го туру Української Прем’єр-ліги луганська Зоря номінально в себе вдома приймала полтавську Ворсклу. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 1:0.

В першому таймі підопічні Юрія Коваля виявилися сильнішими за своїх опонентів. Перед перервою Зоря заробила кутовий, із якого зуміла вичавити максимум. Форвард луганців Герреро був першим на м’ячі і здавалося, що бив по воротах, але натомість вийшов гольовий пас на голову Башича, який завершив момент.

Відпочивати команди пішли за мінімальної переваги господарів.

В другому таймі Ворскла почала діяти активніше, адже потрібно було відіграватися, проте сильне бажання захисника полтавців Крупського тільки нашкодило, адже він отримав червону картку, що дуже ускладнило завдання зрівняти рахунок.

Зоря втримала свою перевагу і фінальний свисток зафіксував перемогу луганців із рахунком 1:0.

Українська Прем’єр-ліга. 18-й тур.

«Зоря» – «Ворскла» – 1:0

Гол: Башич, 37

Попередження: Антюх, 22, Чурко, 29, Крупський, 63, Герреро, 90 – Мякушко, 16, Сіссоко, 39, Кане, 43, Ковталюк, 46, Феліпе, 90+3

Вилучення: Крупський, 70 (грубий фол)

«Зоря»: Сапутін – Рейс (Мишньов, 89), Джордан, Батагов, Бутко – Яцик, Башич – Кирюханцев, Чурко (Мічін, 49, Волошин, 88), Антюх – Герреро (Боль, 88).

«Ворскла»: Ісенко – Корнієнко, Бацула, Крупський, Пердута – Толі (Челядін, 61), Сіссоко (Галас, 83) – Мякушко (Хрипчук, 84), Кане (Нестеренко, 61), Феліпе – Ковталюк.

Арбітр: Олександр Шандор (Львів).

Стадіон: «Центральний» (Житомир).

• Зоря посідає 12 сходинку в чемпіонаті України, маючи всього 15 залікових пунктів.
  • Ворскла наразі йде восьмою в турнірній таблиці УПЛ, маючи 23 бали.
  • В наступному турі луганці зіграють з Олександрією 3 березня о 15:30, а полтавський клуб гратиме проти Вереса 2 березня о 15:30 за київським часом.