“Ліверпуль” став володарем Кубка Англійської Ліги.

25-го лютого, команда Юргена Клоппа переграла на “Вемблі” лондонський “Челсі” (0:1). Аби визначити переможця, був потрібний додатковий час. Гол Ван Дейка на 119-ій хвилині приносить трофей “Ліверпулю”.

Михайло Мудрик вийшов на поле у другому таймі. На 90-ій хвилині він змінив Джексона. За близько 40-ка хвилин ігрового часу Михайло 11 разів торкнувся м’яча, віддав 2 точні паси (із 3-х), двічі безуспішно навісив у штрафну, стільки ж вдало пішов у дриблінг, виграв 2 єдиноборства з 6-ти, заробив на собі фол, по разу відібрав м’яч та вибив шкіряного подалі. Ще 4 рази втратив володіння м’ячем.

Статистично-аналітичні портали вирішили не ставити Михайлу високих оцінок – 6,1 від WhoScored і 6,6 від Sofascore.

Фінал Кубка Англійської Ліги став для Мудрика 26-м матчем за “Челсі” у цьому сезоні.