Головний тренер «Металіста 1925» Віктор Скрипник в етері телеканалу UPL.TV прокоментував поразку своєї команди від «Динамо» в матчі 18-го туру чемпіонату України.

— Пане Вікторе, ваш дебютний поєдинок на чолі «Металіста 1925» розпочався доволі непогано, але у підсумку — поразка. Ваші думки щодо цієї зустрічі?

— Ми розуміли, де ми граємо. Напевно, це дуже складно грати проти «Динамо» першу гру після зимової паузи. Знаємо, у чому повинні покращувати свою гру, але часу, на жаль, мало. Навіть по цьому матчу можна знайти для нас позитив. Вітаю «Динамо» з перемогою.

— Чому замінили Дениса Гармаша в перерві? Через жовту картку?

— Дійсно, адже ми знаємо, який Денис імпульсивний гравець. Він розмовляє не тільки з арбітрами, а й з суперниками, з трибунами. Для нас він — дуже вдалий трансфер, він нам допоможе у майбутньому. Ми бачили, що можемо залишитись в меншості, тому замінили. Але для нього немає авторитетів, він досвідчений футболіст, тому ми його і запросили. На жаль, сьогодні зіграв лише 45 хвилин.

— Заміни у другому таймі. Хотіли все ж здобути позитивний результат?

— Ми дивимось лише на себе, сьогодні ми грали проти дуже потужної команди. Але якби ми стояли лише у власній штрафній і відбивались — це не футбол. Ми хочемо грати і з позитивом дивимось у майбутнє.

— Пропущені голи вас не бентежать?

— А раніше ми скільки пропускали? Мені подобається, що ми не боїмося грати, граємо вперед, на атаку. Повторюсь, ми знаємо, що нам потрібно вдосконалюватись.