Головний тренер “Минаю” Желько Любенович на післяматчевій пресконференції оцінив гру команди в матчі 18-го туру чемпіонату України проти “Дніпра-1” (1:1).

– Зараз багато легіонерів вирішують не грати в Україні через війну. Чи не було у вас особисто страхів перед приїздом до нашої країни?

– Я загалом не боявся. Я прожив в Україні 14,5 років, і коли отримав пропозицію від “Минаю”, то одразу сказав родині, що хочу поїхати працювати в Україну. Загалом не переживав і не думав про війну, а думав лише про свою роботу. Хочеться бути ближче до своїх друзів, адже моє серце завжди було в Україні. Я радий, що зараз знаходжуся тут.

– Сьогоднішня нічия позитивний результат для вашої команди?

– Для мене позитивний результат – це тільки перемога. Я кожен матч налаштовую своїх хлопців тільки на перемогу і сьогодні ми прагнули до виграшу. Нічия – так, це добре, якщо говорити, що вона проти одного з лідерів чемпіонату, який до цього туру був на першому місці разом з “Кривбасом”. Якщо дивитися на таблицю, то одне очко для нас добре, але повірте, ми кожен матч будемо грати тільки на перемогу, адже у нас просто вже немає вибору. У нас дуже мало очок, і щоб залишитись в УПЛ, нам потрібні перемоги.