Півзахисник “Кривбасу” Артур Микитишин розповів про те, як їм вдалося перемогти ЛНЗ.

Артуре, які емоції після матчу?

Усе чудово, ми продемонстрували хороший футбол. Перший тайм вийшов напружений, команди тривалий час придивлялись одна до одної. Але ми забили гол із пенальті, це нам додало впевненості, тому вже після перерви зіграли значно краще, ніж суперник. Дякую всім партнерам за хорошу роботу.

Твоє повернення до “Кривбасу” вийшло тріумфальним?

Так, дуже радий, що повернувся. Хочу допомагати команді, як і вона мені. У нас усе добре: колектив, позитивна атмосфера. Будемо намагатись радувати наших вболівальників і надалі.

На чому наголошував Юрій Вернидуб у перерві гри?

Просив не зупинятись, а продовжувати грати у футбол. Підкорегували деякі помилки і вийшли на другий тайм із новими силами.

Нагадаємо, “Кривбас” переміг “ЛНЗ” з рахунком 0:3. Голи забивали: Хрвоє Іліч, з пенальті, 45 (0:1). Прінс Аду, 54 (0:2). Денис Кузик (Артур Микитишин), 63 (0:3).