Учора, 21 лютого, у матчі 1/8 Ліги чемпіонів «Наполі» та «Барселона» розійшлися миром (1:1).

Гості забили першими – на 60-й хвилині забив Левандовськи. Господарі відповіли на 76-й хвилині влучним ударом Віктора Осімхена.

Хаві, головний тренер Барселони: «Ми заслуговували на більше. Наша стратегія спрацьовувала добре, і ми повели – 1:0. Чого нам не вистачило, так це здатності зберегти холоднокровність за такого рахунку і контролювати непростий перебіг зустрічі.

Все через те, що ми не заспокоїли гру, і не пам’ятали про те, що це Ліга чемпіонів, де твій суперник реалізує перший удар у площину воріт. Нам слід було утримувати м’яч та переводити гру на його половину поля. Але загалом моя команда показала гарну гру.

Так, я засмучений, тому що ми заслуговували більше. Це не дуже добрий результат для «Барселони», тому що ми повинні були виграти. Це символ нашого сезону: матч який ми мали вигравати, ми не виграли. Але, граючи так, ми набагато більше виграємо, аніж програємо».