З Вінісіусом Жуніором знову стався скандал на расистському ґрунті. Це сталося в останньому матчі Реала – на виїзді з Райо Вальєкано (1:1).

Інцидент було зафіксовано телекамерами. В один із моментів гри, коли бразильця збили біля брівки, один із уболівальників Райо став імітувати мавпячі жести. Особу фаната вдалося ідентифікувати, і тепер Ла Ліга готує проти нього судовий позов.

Раніше Вінісіуса вже неодноразово провокували вболівальники суперників Реалу. Найгучніший випадок був у травні минулого року у Валенсії. У середині другого тайму того поєдинку виникла пауза на кілька хвилин через образи на адресу бразильця. Згодом він зробив гучну заяву про те, що Ла Ліга перейшла до влади расистів. Безліч футболістів висловило підтримку Вінісіусу та обурення порядками на іспанських стадіонах.