У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи донецький «Шахтар» зіграв внічию з французьким «Марселем».

Ліга Європи. 1/16 фіналу. Перший матч

«Шахтар» – «Марсель» – 2:2

Голи: Матвієнко, 68, Егіналду, 90+2 – Обамеянг, 64, Ндіає, 90

Попередження: Конопля, 50, Зубков, 79, Егіналду, 90+3 – Балерді, 27

«Шахтар»: Різник, Азаров, Матвієнко, Бондар, Конопля (Гочолеішвілі, 78), Степаненко (Назарина, 72), Судаков, Бондаренко, Егіналду, Зубков, Сікан (Кевін, 78).

Запас: Рудько, Траоре, Криськів, Швед, Келсі, Педріньо, Невертон, Ракіцький, Цуканов

«Марсель»: Лопес, Мерлен, Балерді, Жіго, Клосс, Харіт, Унаї, Кондогбія, Мумбанья, Енріке (Ндіає, 72), Обамеянг.

Запас: Нгапандуетнбу, Бланко, Мейте, Корреа, Согло, Тюнкаді, Мбемба

Арбітр: Ерік Ламбрехтс (Бельгія).

Стадіон: «Фолькспаркштадіон» (Гамбург, Німеччина).

Вже на початку зустрічі Гірники могли вийти вперед: з небезпечним ударом Олександра Зубкова впорався воротар гостей Пау Лопес. На 27-й хвилині м’яч побував у воротах Марселя, проте гол Егіналду було скасовано. За декілька секунд до удару бразильця суддя дав свисток за фол проти Зубкова.

В середині другого тайму Марсель вийшов уперед: П’єр-Емерік Обамеянг замкнув простріл Жонатана Клосса. Шахтар швидко відігрався зусиллями Миколи Матвієнка.

На 90-й хвилині Іліман Ндіайє повернув перевагу французькій команді. Однак Гірники знову проявили характер і зрівняли рахунок після точного удару Егіналду, який замкнув подачу Зубкова.

Зазначимо, що капітан Шахтаря Тарас Степаненко не зміг дограти поєдинок через травму. На 72-й хвилині півзахисника замінив Єгор Назарина.

Матч-відповідь між Шахтарем і Марселем відбудеться 22 лютого у Франції. Початок – о 22:00.