Нападник Баварії Гаррі Кейн – про поразку своєї команди у вчорашньому матчі Ліги чемпіонів із Лаціо.

Нагадаємо, що перемогу римлянам приніс єдиний гол Чиро Іммобіле, забитий із пенальті у другому таймі.

“Важкий тиждень, – сказав Кейн. – Ми добре почали і створили кілька моментів. Один був у мене, один у Джамала [Мусіали], ще один – у Йозуа [Кімміха]. У таких матчах потрібно використати свої шанси. Нам це зірвалася.

Другий тайм розчарував. Ми грали недостатньо енергійно та не надто впевнено. Ми надто легко втрачали м’яч. А коли залишаєшся вдесятьох, завжди стає важко. Але ми зберігаємо шанси на перемогу.

Попереду гра у відповідь, яка пройде на нашому стадіоні. З нетерпінням чекаємо на цей поєдинок і можливість перевернути хід цього протистояння”.

Нагадаємо, що це була друга за тиждень поразка для Баварії – раніше мюнхенський клуб розгромно поступився Байєру (0:3) у матчі чемпіонату Німеччини.