Categories: УПЛ

Рух завершив словенські збори розгромною перемогою над Триглавом

Свій заключний матч у Словенії Рух зіграв проти місцевого Триглава.

Три голи “жовто-чорні” забили ще до перерви зусиллями Дідіка, Слюбіка та Карабіна, а наприкінці другого тайму відзначився Таллес – 4:0 на користь львів’ян в останньому спарингу на зборі.

Тепер рухівці повернуться до України, а вже наступного тижня підопічні Віталія Пономарьова зіграють перший матч після поновлення УПЛ – у неділю, 25 лютого, о 18:00 пролунає стартовий свисток у поєдинку з Поліссям.

Рух – Триглав – 4:0

Голи: Слюбік, 24, Дідік, 30, Карабін, 44, Таллес, 80

Рух: Герета, Сич (Рунич, 71), Слюбік, Дідик, Лях, Підгурський (Холод, 61), Федір (Притула, 46), Пастух (Таллес, 46), Рунич ( Плюман, 46), Квасниця, Карабін

Сапотюк Юрій

Полісся оформило перший літній трансфер

Житомирське Полісся почало укомплектовувати склад майбутньої команди Полісся-2, оголосивши про підписання контракту із македонським гравцем…

2 години ago

Джерело: Баварія повернулася до варіанту з Де Дзербі

Керівництво Баварії визначилося із фаворитом на посаду нового головного тренера.Читати далі

Дмитро Різник: Кожен хоче підняти над головою кубок, порадіти ще раз

Голкіпер "Шахтаря" Дмитро Різник на пресконференції напередодні фіналу Кубку України сезону 2023-2024 з "Ворсклою" поділився…