У рамках суботньої програми 24-го туру Ла Ліги 2023/24 було проведено кілька матчів.

Чемпіонат Іспанії 2023/24, 24-й тур

Лас-Пальмас – Валенсія – 2:0

Голи: Суарес, 89, М. Кардона, 90+5

Підопічні Рубена Барахи прилетіли на Канари й видали невиразну гру, а моментів у ній майже не створили. До 88-ї хвилини рахунок так і не було відкрито – а потім Алекс Суарес несподівано замкнув подачу Марка Кардони на лінію воротарського. Точно під ліву стійку. 1:0!

На жаль, Яремчук весь матч провів на банці, хоча його можна було випустити на останні хвилини. Рубен Бараха провів тільки чотири заміни – за таке використання кадрів Лас-Пальмас покарав другим голом. Сержі Кардона виконав простріл, Мамардашвілі не зміг зафіксувати м’яч при перехопленні, а Марк Кардона добив – він приніс канарцям перемогу, завдяки якій Лас-Пальмас обійшов левантійців у таблиці. У обох по 35 очок.