В межах 24-го туру АПЛ “Вулвергемптон” приймав “Брентфорд”. Український хавбек Єгор Ярмолюк розпочав поєдинок на лаві для запасних.

АПЛ, 24-й тур.

Вулверхемптон – Брентфорд 0 : 2.

0 – 1. Норгорд – 35.

0 – 2. Тоуні – 77.

Єгор Ярмолюк – вийшов на 69-й хвилині –проти Вулверхемптона. На ту мить Брентфорд вів з рахунком 0:1, а вже на 77-й хвилині екс-дніпровець допоміг виграти зустріч. Янельт перехопив м’яч на чужій третині й у дотик скинув його Єгору, а той одразу ж дав проникну передачу на лівий край штрафного. Далі пішов простріл на гол Тоуні. 0:2!

Після цього “бджоли” сіли в оборону, тож проявити себе у атаці Ярмолюк вже не мав змоги. Його передгольовий пас став єдиним із 5 передач взагалі, та і в цілому Sofascore нарахував українцю 7 дотиків до м’яча. Та й нехай – зате Єгор допоміг Брентфорду перемогти.