У середу, 7 лютого “Полісся”, провело свій останній спаринг на навчально-тренувальному зборі в Іспанії. Суперником житомирян був ісландський “Стьярнан”.

“Полісся” мало перевагу протягом усього матчу, але із завершенням у команди сьогодні були проблеми. Більше того, ісландці ще й забили на 60 хвилині.

Козак досить швидко рахунок зрівняв, “Полісся” піддавлювало наприкінці, але переможний гол так і не забило – 1:1.

“Полісся” – Стьярнан” 1:1

Голи: Козак (71) – Атласон (60)

“Полісся” 1 тайм: Бойко, Михайліченко, Шабанов, Чоботенко, Тейлор, Крушинський, Танковський, Назаренко, Таллес, Фортюне, Будківський

“Полісся” 2 тайм: Бойко, Михайліченко, Шабанов, Чоботенко, Тейлор (Кравченко), Крушинський, Танковський (Кушніренко), Назаренко, Таллес (Грицук), Козак, Будківський (Венделл).