У вівторок, 6 лютого, “Оболонь” провела товариський матч на зимових зборах у Туреччині. Підопічні Валерія Іващенка зіграли із командою “Шкупі”, яка виступає в Першій лізі Північної Македонії.

Товариський матч

Оболонь Київ, Україна – Шкупі Північна Македонія 1 : 1.

0 – 1. Гренер – 60-пен.

1 – 1. Суханов – 77-пен.

Перший тайм гри пройшов без великої кількості гольових моментів. Натомість на полі було багато боротьби, що місцями нагадувало офіційний матч.

Другий тайм проходив у схожому ключі, але моментів у ньому було більше. І як наслідок, команди змогли відзначитись у воротах одна одної. Рахунок було відкрито на 60-й хвилині, коли гравець Шкупі реалізував пенальті. Оболонь же ж відповіла під кінець матчу і теж з пенальті, яке реалізував Суханов.

Зазначимо, що це був п’ятий спаринг Оболоні на цих зимових зборах. Раніше “пивовари” перемогли косоварський Дукаджині (4-1), словацький Земплін (4-1) та туркменський Ахал (3-1), а також поступився чеському Градець-Кралове (0-2).